Şartlar ve Kurallar

ASYA ORGANİK ÜRÜNLER ŞARTLAR VE KURALLAR

Sipariş veren müşteriler ürün bedeli ve toplam fatura bedelini ayrıca aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Müşteri hizmetleri telefon ile ve siteye üye kaydı yaptıranlara ait siparişlerin gereğini yerine getirmekle sorumludur. Gerektiği durumlarda Müşteri Hizmetleri tarafından müşterilerimiz tarafından girilen siparişler ve kişisel bilgilerin teyidi amacıyla telefon ile iletişime geçilebileceğinden, üyelik formunda yer alan iletişim bilgilerinin müşterimiz tarafından doğru  ve eksiksiz girilmesi gerekmektedir. İlgili nedenlerle müşteriye ulaşılamaması gibi durumda siparişiniz işleme alınmaz.

SİPARİŞ ONAYI

Sipariş formunda aşağıdaki bilgiler yer almaktadır:

- Sipariş İçeriği

- Fiyat ve toplam fiyat

ÖDEME YÖNTEMİ

Asya Organik Ürünler olarak şimdilik banka hesabımıza havale veya ürün bedelini kapıda ödeme yöntemi ile siparişlerinizin tahsilatını gerçekleştirmekteyiz.

TESLİM

Siparişlerin teslim süresi genellikle 2-4 iş günü arasında değişir. Dilerseniz kargo takip numarası ile kargonuzun son durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.

TAŞIMA

Elinize ulaşan ürün eksik veya kargo esnasında herhangi bir hasara uğradıysa tüm sorumluluğu Asya Organik Ürünler olarak üstleniyoruz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız hemen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip gerekli bilgileri tarafımıza iletiniz.  Bu durumda iade 14 gün içinde yapılmalıdır.

İADE POLİTİKASI

Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Bunun için ürünün ambalajının açılmamış ve herhangi bir eksik veya kırığın olmaması zorunludur. Ayrıca ürüne ait fatura da beraberinde gönderilmelidir. Bu durumda da ilk önce Müşteri Hizmetlerini arayınız.

GARANTİ

Elektrikli ürünlerimizin elektrik aksamının ( kablo ve duy) garanti süresi 6 aydır. Ampül garanti kapsamına girmemektedir.

ANLAŞMAZLIKLAR

Taraflar arasındaki herhangi bir anlaşmazlık durumunda tüketici hakem heyetlerine başvurulacaktır.

ASYA ORGANİK ÜRÜNLER