Teslimat Bilgileri

Gönderilerimiz PTT KARGO ile yapılmaktadır. PTT Kargonun çalışma koşulları gereği Hafta içi ve C.tesi günü saat 11:00 a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir Saat 11:00'dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi herhangi bir aksilik olmadığı sürece normal şartlarda 1-4 iş günü arasında değişmektedir.

150 TL ye kadar olan tüm siparişleriniz için sadece 10 TL kargo ücreti alınmaktadır. 150 TL ve üstü siparişlerinizde ise kargo ücretsizdir. Kapıda ödemeli gönderilerimizde sadece ürün bedeli ve varsa kargo bedeli kapınıza gelen PTT memuru tarafından bizim adımıza tahsil edilmektedir. PTT kargo tarafından kapıda ödeme bedeli alınmamaktadır.

NEDEN PTT KARGO KAPIDA ÖDEME ?

Türkiye'nin en köklü ve yaygın kuruluşlarından biri olan PTT son zamanlarda kargo hizmetinde hızlarıyla diğer kargo firmaları ile yarışmaktadırlar. Yanı sıra uygun hizmet vermektedirler. Taşıma ve kapıda hizmet ücretleri diğer firmalara kıyasla çok daha uygundur. Diğer kargo firmaları kapıda ödeme hizmet bedeli olarak en az 5 TL almaktadırlar. Bu tutara taşıma bedeli de eklenmekte ve bu tür maliyetler siparişlerinde Bedava Kargo sınırını aşmayan müşterilerimiz için yüksek maliyet oluşturmaktadır. Bedava Kargo sınırı aşıldığında ise bu maliyet firmamıza yüklendiğinden PTT Kargo'yu tercih etmekteyiz.

ASYA ORGANİK ÜRÜNLER